Wesele black&white

Wesele black&white

Czerń na weselu? Pierwsza myśl – „niespecjalnie”, ale jak się dłużej nad tym zastanowić, to czemu nie? Co prawda w ubiorze głównie ten kolor zarezerwowalibyśmy dla Pana Młodego i jego kolegów, natomiast można rozważyć dobór dodatków w stonowanej czerni. Pamiętajcie jednak, że nie powinny one zbyt rzucać się w oczy, nie chcemy przecież aby ta mocna barwa zdominowała weselne przyjęcie. Poniżej udowadniamy, że ślub w kolorach black & white lub black & gold może wyglądać bardzo elegancko!

 Zdjęcia: www.bellethemagazine.com

Zdjęcia: www.weddbook.com www.weddingchicks.com
 Zdjęcia: www.etsy.com www.1newdawn.tumblr.com
 Zdjęcia: www.onefabday.com www.etsy.com
Zdjęcia: www.stylemepretty.com www.bzevents.com
Share

  • Naprawdę elegancko:)
    Orientujecie się, gdzie znajdę takie sukienki z czarną kokardą dla druhen?
    Zastanawiam się również co myślicie na temat zamawiania na wesele profesjonalnego barmana. Czy drinki serwowane przez całą imprezę i pokaz są warte dodatkowego wydatku oraz zachodu?
    Narzeczony uparł się, że chce takowego zorganizować, ale ja nie jestem pewna. Tutaj jest link do firmy, którą ostatnio mi pokazywał: http://www.longislandbar.pl/
    Proszę o wasze opinie!

Od kiedy tylko pamiętam miłość i śluby są moją pasją, którą dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić. Na co dzień mam to szczęście, że moje hobby jest także moją pracą (a może na odwrót?), prowadzę bowiem Wytwórnię Ślubów i PobieramySię.