W pięknych okolicznościach przyrody (i nie tylko) – sesja ślubna

W pięknych okolicznościach przyrody (i nie tylko) - sesja ślubna
Odkąd sesja zdjęciowa nowożeńców wyszła z atelier fotograficznego, gdzie na tle dyżurnych widoczków wszystkie pary wyglądały podobnie i schematycznie, Młodzi z zapałem poszukują nowych pomysłów scenograficznych do zdjęć, które będą cenną pamiątką po latach. Zdjęcia zatrzymują chwilę, dobrze zrobione – zaaranżowane oddają emocje i nastroje fotografowanych, a przecież Młoda Para zawsze chce być tak szczęśliwa, jak w dniu ślubu, choć to dopiero początek wielkiej przygody we dwoje. Warto przygotować scenariusz sesji – miejsca i ewentualne rekwizyty, zaplanować porę dnia, gdy będzie najlepsze światło, ale także ekipa będzie mogła pracować swobodnie bez przypadkowych świadków. Oczywiste jest, że warunkiem powodzenia jest porozumienie między fotografem a fotografowanymi, dlatego warto poszukać życzliwego, miłego, czy wręcz serdecznego fotografa, który poza tym, że robi świetne zdjęcia, potrafi stworzyć przyjazną atmosferę pracy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło zdjęć: stylemepretty.com, weddinghairstylesblog.com, junebugweddings.com, oncewed.com, greenweddingshoes.com
Share

  • Dobrze, że z mody wyszły już te przestylizowane sesje, najlepszy pomysł na sesje ślubną to piękne światło, uśmiechnięta para i klasyczne podejście do fotografii które będzie aktualne nawet po wielu latach.

  • Bardzo ładne sesje. Nieprzesadzone i ładnie zaaranżowane. Widać na zdjęciach uczucie i szczęście. Pozdrawiam.

  • Świetne zdjecia, bardzo eleganckie i pomysłowe. Świetnie się ja ogląda.

  • Piękne zdjęcia. Wyglądają bardzo naturalnie, czasem są sztuczne. Te się miło ogląda 🙂

Od kiedy tylko pamiętam miłość i śluby są moją pasją, którą dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić. Na co dzień mam to szczęście, że moje hobby jest także moją pracą (a może na odwrót?), prowadzę bowiem Wytwórnię Ślubów i PobieramySię.