Suknie ślubne z tatuażem?

Suknia z tatuażem

Photo credit 1

Nie ma chyba takiej Narzeczonej, która by nie marzyła, aby zostać niekwestionowaną królową na własnym weselu, przyciągającą zachwycone spojrzenia nie tylko swojego Męża, ale i gości. I choć przysłowie mówi, że „nie szata zdobi człowieka”, to jednak trudno zaprzeczyć, że piękna suknia ślubna dodaje dodatkowego blasku Pannie Młodej.
Coraz większym zainteresowaniem cieszą się suknie ślubne uszyte tak, że pewna ich część zdaje się być tatuażem na skórze. Efekt osiągnięty w ten sposób robi wielkie wrażenie. Jest znany także pod nazwą tatoo lace.

Jak się osiąga taki właśnie efekt? Dzięki koronce, która jest naszyta na cieniutki przezroczysty welon, który nie ma wyraźnie zaznaczonych brzegów i naciąga się go tak, że zdaje się być tatuażem położonym bezpośrednio na skórze.
Dzięki zastosowaniu tej techniki styliści mogą przygotować dla Panny Młodej ubiór skromny, ale jednocześnie bardzo zmysłowy, podkreślając bardzo delikatnie niektóre partie jej ciała, przez pozorne odkrycie skóry.
Oto kilka przykładów takich koronkowych sukienek:

 

Suknie z tatuażem
Photo credit 2 i 3

 

Suknie z tatuażem
Photo credit 4 i

 

Suknie z tatuażem
Photo credit 6 i 7

 

Suknie z tatuażem
Photo credit 8 i 9

Share

  • Maleo

    Hm, to fakt, że każda panna młoda chce być gwiazdą na swoim ślubie – też jest w dobrym tonie żeby inne panie, zaproszone na to wydarzenie, nie próbowały jej przyćmić, bo to nie ich dzień, przecież.
    Zapraszam na http://www.nietuzinkowafotografia.pl/ 🙂

  • Bardzo oryginalne suknie. Zapraszam tutaj po dekoracje, Zespoły i inne atrakcje weselne. http://www.oprawa.gdziewesele.pl/

  • Koncyria

    Pierwsze trzy suknie są olsniewające….. 🙂 Ale one wyglądają świetnie tylko na modelkach. W rzeczywistości wystarczy zwykła fałdka tłuszczu i psuje cały efekt….

Od kiedy tylko pamiętam miłość i śluby są moją pasją, którą dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić. Na co dzień mam to szczęście, że moje hobby jest także moją pracą (a może na odwrót?), prowadzę bowiem Wytwórnię Ślubów i PobieramySię.