Stół weselny bez kwiatów?

Stół weselny bez kwiatów

Photo credit 1

Miejscem, przy którym zarówno Para Młoda jak i goście spędzają na weselu wiele czasu jest stół weselny. Zanim pojawią się na nim odświętne dania i wszyscy zajmą się ich konsumpcją oraz – w przerwach między jedzeniem a tańcami – konwersacją między znajomymi oraz nieznajomymi, to właśnie stół, a raczej jego dekoracje, stanowią temat pierwszych rozmów i zachwytów.

Stół weselny bez kwiatów
Photo credit 2 i 3

Zazwyczaj dekoruje się go kwiatami, które swoimi kolorami i kształtami cieszą oczy i podkreślają świąteczny charakter uroczystości. Jednak coraz więcej par decyduje się na dekoracje stołu, w których ilość kwiatów jest ograniczona do minimum a nawet zastąpiona innymi elementami.

Stół weselny bez kwiatów
Photo credit 4 i 5

Jakie to mogą być elementy? Świece, lampiony, ale choćby także owoce, słodycze oraz – w zależności od ewentualnej tematyki wesela – różne elementy scenograficzne, jak np. książki, drzewka… Ważne, by myśl przewodnia dekoracji była zastosowana na wszystkich stołach konsekwentnie, gdyż dzięki temu potęguje się efekt stylowości i elegancji. Jednak dobór tych ozdobnych elementów zależy tylko i wyłącznie od Waszej inwencji.

Stół weselny bez kwiatów
Photo credit 6 i 7

 

Stół weselny bez kwiatów
Photo credit 8 i 9

 

Stół weselny bez kwiatów
Photo credit 10 i 11

I jak się Wam podobają takie dekoracje ślubne?

Share

  • Damianoo
  • Kamila

    Stół weselny bez kwiatów to całkiem fajna opcja. Osobiście mi sie bardzo podoba taki wystrój sali weselnej. Chociaż też dużo bardzo ciekawych pomysłów na przystrojenie sali jak i kościoła widziałam na stronie http://www.weselinka.pl/ . Możliwości teraz jest co niemiara, można wybierać i przebierac w wystroju 🙂

Od kiedy tylko pamiętam miłość i śluby są moją pasją, którą dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić. Na co dzień mam to szczęście, że moje hobby jest także moją pracą (a może na odwrót?), prowadzę bowiem Wytwórnię Ślubów i PobieramySię.