Rozświetl przyjęcie weselne

Rozświetl przyjęcie weselne

Rozświetlcie swoje przyjęcie weselne, za pomocą świateł stwórzcie niepowtarzalny klimat i ciepłą atmosferę. Wybór jest szeroki, znów ograniczać może Was tylko wyobraźnia. Poczynając od tradycyjnych, często pięknie zdobionych świec, których światło nadaje ciepła i blasku otoczeniu, poprzez rozwiązania bardziej nowoczesne, jak papierowe lampy, lampiony chińskie i tradycyjnie szklane, lampki choinkowe, żarówki i modne cotton ball lights, a kończąc na efektownych fajerwerkach. Każde z tych świateł montować można na różne sposoby, świece w wodzie, lampiony na ziemi lub pod sufitem, fajerwerki zaś mogą dekorować tort albo błyskać na niebie w oddali. Niezależnie od tego, na co się zdecydujecie – efekt świetlny na pewno będzie piorunujący!

 

 Zdjęcia: www.stylemepretty.com

 

 

 

 Zdjęcia: www.indulgy.com

 

 

 

 Zdjęcia: www.onefabday.com

 

Share

  • Świetne propozycje. Warto tylko dopilnować, bo wystarczająco wcześnie wszystko pogasić 🙂

  • O tak… lampiony to niezwykle romantyczny i nastrojowy wybór. A dodatkowo (a dla mnie w szczególności 😉 ) – dzięki nim wychodzą piękne zdjęcia. Dodają uroku, nadają charakter, specyficznie "podświetlają". Lubię to!

Od kiedy tylko pamiętam miłość i śluby są moją pasją, którą dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić. Na co dzień mam to szczęście, że moje hobby jest także moją pracą (a może na odwrót?), prowadzę bowiem Wytwórnię Ślubów i PobieramySię.