Przegląd prasy: Moda Ślub 4/2014

Przegląd prasy: Moda Ślub 4/2014
Elegancko wydany kwartalnik Moda Ślub, reklamujący się jako „Numer 1 wśród magazynów ślubnych w Polsce!” na prawie dwustu stronach przedstawia przede wszystkim przegląd sukien ślubnych dla Panny Młodej w sezonie 2015. 

Źródło: facebook.com/ModaSlubMagazyn

Przegląd ten utrzymany jest w jednym stylu, raczej brak bardzo oryginalnych stylizacji. Znajdziemy tu także kilka krótkich porad dotyczących spraw „okołoślubnych”, takich jak podpisanie intercyzy, wybór torebki do ślubu czy organizacji ślubu za granicą. W numerze pojawiło się kilka sesji fotograficznych – „Czerwony kolor miłości”, W ogrodzie, Trendy w bukietach ślubnych czy Pierwszy taniec. Do poczytania przygotowano krótką rozmowę z fotografką ślubną, tekst o weselnej liście prezentów, a także filmowe wariacja na temat sukni ślubnej, zaprezentowane przez bohaterki „Przyjaciółek” oraz krótka rozmowa z duszpasterzem akademickim z kościoła pw. św. Anny w Warszawie na temat różnych możliwości kursów przedmałżeńskich.
Numer dostępny jest tutaj.
Share

Od kiedy tylko pamiętam miłość i śluby są moją pasją, którą dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić. Na co dzień mam to szczęście, że moje hobby jest także moją pracą (a może na odwrót?), prowadzę bowiem Wytwórnię Ślubów i PobieramySię.

Recommended Posts