Pantofelki Kopciuszka

Pantofelki Kopciuszka
W dniu ceremonii ślubnej każda Panna Młoda przekształca się z zabieganego Kopciuszka Codzienności w wyjątkową Królewnę Chwili. Chce być Jedyna, to Jej dzień i wszystko musi podkreślać charakter tego momentu. Również buty. Niby tylko uzupełnienie stroju, często niewidoczne spod długiej do ziemi sukni, a jednak są ważnym elementem stylizacji. Od płaskich balerinek, czy wręcz baletek przewiązanych wstążką przy kostce lub tekstylnych tenisówek, przez czółenka, trzewiczki do wymyślnych szpilek ozdobionych kwiatami, piórami, złotymi kokardami. Najważniejsze, żeby było wygodnie, ale warto spróbować znaleźć te wyjątkowe buty, może jednak białe lub bardzo jasne – złote, srebrne, kremowe, by zrobić w nich ten ważny krok w nowe życie.

Źródło zdjęć: stylemepretty.com, shop.nordstrom.com, weddingbells.ca, etsy.com, weddingchicks.com, rstyle.me

Share

  • Piękne buciki, a przynajmniej większość, a co myślicie o butach ślubnych w jakimś kontrastowym kolorze jak koralowy czy kobaltowy?

  • Świetne są! 🙂

Od kiedy tylko pamiętam miłość i śluby są moją pasją, którą dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić. Na co dzień mam to szczęście, że moje hobby jest także moją pracą (a może na odwrót?), prowadzę bowiem Wytwórnię Ślubów i PobieramySię.