Pan Młody w granacie

Pan Młody w granacie

Kto powiedział, że Pan Młody musi iść do ślubu w czerni? Co prawda to najbardziej stonowana barwa, flagowy odcień kojarzący się z elegancją i klasą, jednak w przypadku ślubu może warto trochę „podkolorować” stylizację, nadając jej weselszego charakteru. Na przykład taki granat i jego jaśniejsze wersje – może być równie męsko i wytwornie, a mniej smutno niż na czarno. Wersja polecana szczególnie miłośnikom dodatków w tym kolorze, kwiatów, elementów dekoracji. To idealny wybór dla Par, które planują wesele z marynistycznym motywem przewodnim. Do tego granatowo-kobaltowy element w stroju Panny Młodej i wszystko będzie grało. Co Wy na to Panowie?

Źródło: stylemepretty.com, elizabethannedesigns.com

Źródło: onefabday.com, elizabethannedesigns.com
Źródło: etsy.com, elizabethannedesigns.com

 

Źródło: stylemepretty.com, weddingchicks.com

 

Źródło: stylemepretty.com, iamstaggred.com

 

Źródło: oncewed.com, bridalmusings.com

 

Share

  • Wg mnie to kolor idealny. I w takim najchętniej widziałabym mojego PM 🙂

  • Czy możemy ten wpis repostować na naszym portalu? Galeria z panem młodym w granacie wygląda bardzo ładnie, a mamy jeden temat który moglibyśmy o to uzupełnić. Chodzi o http://www.slub123.pl

Od kiedy tylko pamiętam miłość i śluby są moją pasją, którą dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić. Na co dzień mam to szczęście, że moje hobby jest także moją pracą (a może na odwrót?), prowadzę bowiem Wytwórnię Ślubów i PobieramySię.