Obrączki z kilku pokoleń – pomysł na ślubną pamiątkę

Obrączki z kilku pokoleń - pomysł na ślubną pamiątkę
Miniony świąteczny okres sprzyjał spotkaniom rodzinnym, na które nie ma czasu w zabieganej codzienności. Takim momentem rodzinnym jest również dzień ślubu, gdy spotykają się różne pokolenia i jest okazja do rozmowy, wspomnień, radości. Jest to też świetny moment, gdy można zatrzymać chwilę w kadrze aparatu lub kamery. Piękne i wzruszające są zdjęcia pokazujące upływ czasu, a jednocześnie trwałość i niezmienność – zdjęcia dłoni i obrączek kilku pokoleń żon – Panny Młodej, mamy, babci, czasami prababci.

 

 

Źródło zdjęć: megan-w.com, stylemepretty.com, blog.theknot.com
Share

  • Kiedyś to była norma, że młodzi mieli odziedziczone obrączki czy pierścionki zaręczynowe. Teraz nawet jak dostaną złoto od dziadków czy rodziny to i tak jest ono przetopione na nowe obrączki.

  • Świetne – super pokazany upływający czas i różnice pokoleń + czuć te emocję. Symbolika obrączki, wspólne życie, starość. Piękna sesja zdjeciowa!

  • inspirujące

Od kiedy tylko pamiętam miłość i śluby są moją pasją, którą dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić. Na co dzień mam to szczęście, że moje hobby jest także moją pracą (a może na odwrót?), prowadzę bowiem Wytwórnię Ślubów i PobieramySię.