O mnie

Konsultant Ślubny WarszawaAgnieszka Kudela

Miłość i śluby od zawsze są moją pasją, którą chciałabym się z Wami podzielić. Uwielbiam ludzi, kwiaty, wnętrza i dekoracje, kocham wszystko to, co piękne lub może się takie stać. Na co dzień mam to szczęście, że moje hobby jest także moją pracą (a może na odwrót?), prowadzę bowiem Wytwórnię Ślubów i Portal PobieramySię.

Dzięki Wytwórni na co dzień zajmuję się szeroko pojętą organizacją ślubów, a że wyznaję zasadę, że każda okazja wymaga wyjątkowej oprawy, także ich stylizacją, dzięki czemu są to wyjątkowe i bardzo osobiste uroczystości. Nigdy nie zapominam o tym, że moje zadanie polega przede wszystkim na zdejmowaniu z Młodych Par stresu, aby mogli skupić się na tym, co najważniejsze – na zaślubinach. Za każdym razem, gdy Młodzi zapraszają mnie do organizacji Dnia Ślubu jestem zaszczycona, że będę mogła uczestniczyć w najważniejszym dniu ich życia i dokładam wszelkich starań, aby jak najlepiej dopasowywać się do ich oczekiwań.

Za co jeszcze uwielbiam swoją pracę? Każdego dnia poznaję nowych, niezwykłych ludzi, którzy mnie inspirują, a nasze relacje z Młodymi Parami trwają jeszcze długo po ślubie.

Bogna Bojanowska Konsultant Ślubny GdańskBogna Bojanowska

Od zawsze w kreatywnym biegu, perfekcjonistka, urodzona organizatorka.

Bez wysiłku potrafię zapanować nad dziesiątkami podwykonawców, a moją pracę charakteryzuje niezwykłe zaangażowanie, skuteczność i efektywność.

Przez wiele lat w Polsce jak i w Paryżu współtworzyłam wiele znakomitych eventów dla najbardziej wymagających Klientów.

Mam duże zdolności interpersonalne, co sprawia, że łatwo nawiązuje kontakty i buduje relacje. Ze mną Wasz event dopięty będzie na ostatni guzik.

 

Karolina-Pitala-Klakla - organizacja wesel KrakówKarolina Pitala-Klakla

Od zawsze interesowałam się rękodziełem i tworzyła coś z niczego, zawód Konsultanta Ślubnego był więc tylko kwestią czasu.

Słowo „organizacja” idealnie opisuje moje zainteresowania oraz moją pracę. Na co dzień spełniam marzenia Młodych Par pomagając im zorganizować śluby i wesela marzeń, będąc pomocą i wsparciem na każdym kroku przygotowań, ale przede wszystkim w dniu ślubu, a także po nim.

Organizacja to moja miłość i pasja, którą postanowiłam podzielić się ze światem, dlatego kilka lat temu stworzyłam „Projekt Planner”, gdzie wydaję piękne organizery i uczę kobiety dobrej organizacji. Wiedzę tę oczywiście wykorzystuję każdego dnia w życiu, a przede wszystkim w pracy.

Dodatkowo tworzę także oryginalne i autorskie ślubne zaproszenia, które od lat zdobywają uznanie Klientów z całej Polski.

Konsultant Ślubny ŁódźMagdalena Grzelak

Dzięki wrodzonym umiejętnościom organizacyjnym, dużej kreatywności i wyczuciu estetyki doskonale spełniam się w roli konsultanta ślubnego. Praca z Młodą Parą i spełnianie ich marzeń o bajkowym ślubie, dają mi ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Wszystko co robię, robię z ogromnym zaangażowaniem i pasją.

Jeśli chcecie aby Wasz ślub został zorganizowany na wysokim poziomie, z ogromnym wyczuciem stylu i zgodnie z najnowszymi trendami ślubnymi zapraszam do współpracy. Niezależnie od tego jak awangardowy będzie Wasz pomysł na ślub, razem sprawimy, że ten dzień będzie dla Was naprawdę wyjątkowy.