Rocznice i pomysły na prezenty

Rocznice i pomysły na prezenty

Kilka dni temu obchodziliśmy z mężem 8 rocznicę poznania się, a że wyznajemy wspólnie ideę

„Work hard and Play hard”

każda okazja jest przez nas wyjątkowo celebrowana, a szczególnie 8-rocznica dnia, w którym zakochaliśmy się w sobie od pierwszego wejrzenia!

Oczywiście przysłowie, że szewc bez butów chodzi, sprawdza się i w naszej sytuacji, dlatego dopiero prawie 3 lata po ślubie znalazłam czas na to, aby zamówić nasz ślubny album (dlatego zawsze doradzam moim Klientom, aby zamawiali takie rzeczy od razu przy podpisywaniu umowy z fotografem), który podarowałam mężowi. Jest piękny – jesteśmy zachwyceni jego jakością, a przede wszystkim nie musimy już przeglądać naszych ulubionych zdjęć na ekranie monitora:

Oczywiście nie obyło się bez kwiatów w moich ulubionych kolorach, kawałka tortu i wypowiadania w myślach życzeń podczas dmuchania świeczki 🙂

A jakie Wy macie pomysły na rocznicowe prezenty?
Chętnie się zainspiruję, gdyż kolejne miłosne święto mamy 21 stycznia 😉

Share

  • uwielbiam rocznice, nawet co miesiąc staramy się o sobie pamiętać o dacie poznania:)

  • Gartuluję 🙂 fajna sesja 🙂
    pozdrawiam
    AG

  • Anonimowy

    Fajny artykuł.Znalazłam także lista prezentów ślubnych http://www.opcja.vot.pl/?p=647 – może komuś i to się przyda. dziękuję.

Od kiedy tylko pamiętam miłość i śluby są moją pasją, którą dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić. Na co dzień mam to szczęście, że moje hobby jest także moją pracą (a może na odwrót?), prowadzę bowiem Wytwórnię Ślubów i PobieramySię.

Recommended Posts