Miłość jest słodka czyli candy bar

wedding candy bar

Mówi się, że miłość jest słodka – i tak jest naprawdę! Może i dlatego coraz częściej na weselach pojawiają się kąciki ze słodkościami – tzw. candy bar? A może dlatego, bo jest to po prostu okazja, by połączyć dwa w jednym: okazję do skosztowania różnych słodkich cudowności z prawdziwą ucztą dla oczu? Może w końcu także dlatego, bo w każdym dorosłym drzemie dziecko, marzące o słodkim ‚co nieco’?

Weselne candy bar mają to bowiem do siebie, że są zaaranżowane w taki sposób, że nie można od nich oderwać oczu. Przy czym warto wspomnieć, że nie istnieją jakiekolwiek reguły, według których należałoby aranżować słodki stół. Jedynym ograniczeniem jest fantazja Państwa Młodych oraz…temat przewodni całego wesela. Przyjęło się bowiem, że candy bar jest cudownie słodkim dopełnieniem zarówno weselnych dekoracji jak i weselnego menu.

Jaki jest przepis na aranżację słodkiego kącika? Bardzo prosty! Słodki stół może faktycznie być umiejscowiony na stole, może przykrytym obrusem lub bieżnikiem, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby funkcję stołu pełniła chociażby deska wsparta na dwóch deskach, albo stylowa komoda czy też kredens.

A co może się znaleźć na takim słodkim stole? Co tylko dusza zapragnie! Torty, muffinki, różnego rodzaju ciasta i ciasteczka, popy, donuty, lizaki, dropsy, żelki, landryny…a do tego soki i napoje o wielu smakach! Stając przed takim candy barem trudno się zdecydować nie tylko co sobie wybrać, ale przede wszystkim czy tylko patrzyć czy też już coś skosztować!

Spójrzcie sami: czyż nie są urocze? Który candy bar byście wybrali?

wedding candy bar

wedding candy bar

wedding candy bar

wedding candy bar

wedding candy bar

wedding candy bar

wedding candy bar

Photo credits: 1, 2 i 3, 4 i 5, 6 i 7, 8 i 9, 10 i 11, 12 i 13, 14 i 15

Share

 • Tomek Zonero

  Witam, bardzo ciekawy pomysł sam zajmuje się działalnością związaną z jedzeniem dokładniej prowadzę bary na weselach sami zobaczcie http://barman-na-wesele-com.pl/jak-wygladaja-pokazy-barmanskie/ i muszę wam powiedzieć że jest z tym trochę zachodu ale warto 🙂

 • Kasia

  U nas słodki stół pojawi się w zastępstwie wiejskiego – no bo kto będzie jadł te wszystkie kiełbasy i kaszanki? A babeczki i donuty na pewno zachwycą wszystkich:-)

  http://www.towesele.pl

 • ewa

  Nam proponowano stół rybny, słodki i sushi, ale stanęło ostatecznie na słodkim. Wydaje mi się, że ten pomysł spodoba się dzieciakom i dorosłym, bo obie nasze rodziny uwielbiają słodkości.
  http://www.slubi.pl

 • Tomasz Nowak

  Stół takich przekąsek to magia. Super tak sobie podejść i zasmaować takich smakołyków mnaim 🙂
  http://dj-poznan.com
  sam ubóstwiam takie stoliki