Miłość pod gwiazdami

Wesele w temacie gwiazd

Miłość kojarzy się z romantycznymi spacerami, długimi wieczorami podczas których zakochani wpatrują się w gwiazdy oraz w siebie nawzajem. Co ma w sobie to rozgwieżdżone niebo, że tak inspiruje…?

Wesele w temacie gwiazd

Choć pewnie dla każdej Młodej Pary niebo kojarzy się z czymś innym, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby Wasz ślub prawdziwie sięgnął gwiazd!

 

Wesele w temacie gwiazd
Gwiezdny motyw może pojawiać się wszędzie: jako dekoracje na stołach oraz wystrój sali weselnej, w stroju Panny Młodej i Pana Młodego, w menu i na tablicach, na słodkościach, serwetkach…

 

Wesele w temacie gwiazd

Wesele w temacie gwiazd

Wesele w temacie gwiazd
A choć może się wydawać, że śluby z motywem gwiazd są w jakiś sposób podobne, jednak tak nie jest. Bo czy ktokolwiek znalazł na niebie dwie takie same gwiazdy? Nie! Tym bardziej śluby pod gwiazdami nigdy nie były, nie są i nie będą takie same!

 

Photo credits: 1, 2, 3 i 4, 5 i 6, 7 i 8, 9 i 10

Share

  • Kuba Roznak

    Witam 🙂 Świetny blog, wiele fajnych i ciekawych pomysłów 🙂 Uważam jednak, że nie można zapominać o oprawie muzycznej, bo to ona robi klimat przez całą imprezę. Przyznam szczerze, że tylko raz bawiłem się do białego rana, kiedy grał http://djdaro.pl/ – fajnie wybrać kogoś, kto naprawdę angażuje się w swoją pracę!