Menu weselne pięknie podane

Menu weselne pięknie podane

Gdyby zapytać gości ślubnych, co najbardziej pamiętają ze uroczystości ślubu i wesela – odpowiedzi, oczywiście, mogłyby być różne. Jedni zapamiętali by sam ślub, inni pierwszy taniec Pary Młodej. Dla jednych zostałaby w pamięci zabawa, dla kolejnych dekoracje, a dla jeszcze kolejnych – zaserwowane potrawy.

Skoro o menu mowa – to warto pamiętać przy tej okazji, co pojawia się na weselnych stołach, wcale nie jest mniej ważne od tego, jak zaprezentujemy gościom ślubnym menu, które ich oczekuje. I choć teoretycznie wystarczyła by do tego elegancka karta z pięknym nadrukiem, to…ilość sposobów prezentacji ślubnego menu jest ograniczona tylko wyobraźnią.

Można je wydrukować na karcie z kredowego papieru lub…wypisać na papierze pakowym. Menu może znaleźć się na akrylowym woreczku, kryjącym w sobie sztućce lub…na lustrze albo na czarnej tablicy.

Zresztą, zobaczcie sami!

Menu weselne

Menu weselne

Menu weselne

Menu weselne

Menu weselne

Menu weselne

Menu weselne

Menu weselne

Menu weselne

Photo credits: 1 i 2, 3 i 4, 5 i 6, 7 i 8, 9 i 10, 11 i 12, 13 i 14, 15 i 16, 17 i 18, 19 i 20

Share

  • Baśka

    Uważam, że blog jest bardzo ciekawy i można znaleźć sporo przydatnych porad.

  • ewa

    Ja coraz poważniej zastanawiam się nad tym, aby menu pojawiło się u nad na cieniutkich deseczkach. Wyglądałoby to na pewno zabójczo, boję się jednak trochę o koszty takiego przedsięwzięcia…
    http://www.slubi.pl