Fryzury ślubne z warkoczem

Fryzury ślubne z warkoczem

Ten tradycyjny sposób damskiego uczesania staje się coraz mniej popularny. Coraz rzadziej na ulicach widzi się panie z włosami zaplecionymi w warkocz. A przecież to bardzo wygodna i elegancka fryzura. Włosy nie plączą się, nie rozsypują się w ciągu dnia, a po rozpuszczeniu mamy romantyczne fale. Skoro jednak warkocz na co dzień jest rzadkością, można wykorzystać go we fryzurze ślubnej. Bez wątpienia osiągniemy oryginalny i stylowy look. Niezależnie od długości i rodzaju włosów, prawie zawsze warkocz lub warkoczyk można zapleść. W połączeniu z kokiem, półkoroną lub jako luźne upięcie wyglądać będzie wspaniale.

  Zdjęcia: www.migoldscott.com, www.colincowiewedding.com

  Zdjęcia: www.adornideas.com
 Zdjęcia: www.magnoliarouge.com
Share

  • Łał! Przepiękne zestawienie równie przepięknych fryzur! Oczywiście moja faworytka to fryzura numer dwa

  • Piękne są te fryzury, ale mało Pań Młodych decyduje się na takie. Większość wybiera tradycyjnego koka. Nie każdemu będzie też dobrze w takiej fryzurze. Ja musiałam zrezygnować z takiej fryzury, jaką chciałam, bo po prostu do mnie nie pasowała:/

  • Bardzo stylowe i oryginalne uczesania. Numer 4 i 6 powalają na kolana:)

  • Super te fryzurki. Najbardziej podoba mi się pierwsza.

  • Warkocze wyglądają przepięknie do wianków. Bardzo tradycyjne i naturalne uczesanie.

Od kiedy tylko pamiętam miłość i śluby są moją pasją, którą dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić. Na co dzień mam to szczęście, że moje hobby jest także moją pracą (a może na odwrót?), prowadzę bowiem Wytwórnię Ślubów i PobieramySię.