Eco-ślub

Eco-ślub
Trochę inspiracji dla tych, którym bliski jest temat ochrony środowiska i styl życia eco. Do wyboru macie kilka elementów, które mogą wyróżnić i uświetnić Wasze wesele. Świeżości dodadzą kwiaty i zielone rośliny. Można je wykorzystać jako upominki dla gości, dekoracje stołu czy sali, a nawet jako wyściółkę pod obrączki. Kolorem przewodnim powinna być zieleń z dodatkiem beżu lub brązu i bieli. Jeśli chodzi o papier, zarówno ten na zaproszenia, jak i inne dodatki – idealnie sprawdzi się taki typowy z recyklingu. Zastanówcie się także, jak można wykorzystać drewniane elementy. A może podarujecie gościom nasiona roślin do posiania na pamiątkę Waszego wielkiego dnia?
Źródło: www.etsy.com www.greenweddingshoes.com

Źródło: www.etsy.com

 

Źródło: www.etsy.com

 

Źródło: www.greenweddingshoes.com www.weddingchicks.com

 

Źródło: www.etsy.com

 

Źródło: www.greenweddingshoes.com

 

Źródło: www.etsy.com

 

Źródło: www.weddingphotography.com

 

Źródło: www.etsy.com
Share

  • Wpis naprawdę mnie zafascynował! Z pewnością porozmawiam z moim konsultantem ślubnym. Myślę, że to bardzo ciekawy kierunek. Mój ślub z pewnością odbędzie się na łonie natury.

  • An Wi

    Śluby naturalne, rustykalne i ekologiczne są na szczęście coraz częstsze, czekam na moment, kiedy staną się modne i często spotykane:) polecam filmy w tym nurcie na http://www.facebook.pl/nazajutrzfilm

Od kiedy tylko pamiętam miłość i śluby są moją pasją, którą dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić. Na co dzień mam to szczęście, że moje hobby jest także moją pracą (a może na odwrót?), prowadzę bowiem Wytwórnię Ślubów i PobieramySię.