DIY – drzewko jako księga gości – do pobrania

DIY - drzewko jako księga gości - do pobrania
Każdemu się marzy, by dzień ślubu był tym niepowtarzalnym, niezwykłym, oryginalnym i jak z bajki. Wybieramy oryginalne zaproszenia, dekoracje sali weselnej, piękną, jedyną w swoim rodzaju suknię oraz podziękowania dla gości. To rodzina i bliscy przyjaciele dodają wagi całej uroczystości, to oni chcą z nami świętować i weselić się w ten piękny dzień. Warto stworzyć możliwość pozstawienia gościom śladu po swojej obecności. By oprócz tego, że na zawsze pozostaną w naszych myślach, mogli przekazać znak swojej obecności.
Inspirujących pomysłów na księgi gości jest wiele. Obok tradycyjnej księgi, jednym z nich jest drzewko, na którym goście zostawiają odciski palców. I nie ma to tutaj nic wspólnego z detektywistycznym śledztwem, a jest miłą pamiątką stworzoną przez wszystkich zaproszonych.

Zdjęcie: www.stardustcelebrations.blogspot.com

Zdjęcie: www.emmalinebride.com
Zdjęcie: www.etsy.com
Zdjęcie: www.etsy.com
Zdjęcie: www.weddingbee.com
Zdjęcie: www.weddingchicks.com

Drzewko można wykonać samemu, ci którzy posiadają talent plastyczny, mogą je naszkicować sami, inni zaś, mogą skorzystać z możliwych wersji do wydruku.
Potrzebne będzie:
– wydrukowane drzewko
– tusze
– wilgotne chusteczki
– ramka 50×70

Nasza propozycja drzewka

Share

  • Anonimowy

    Bardzo fajny pomysł z tym drzewkiem 🙂 jakie to do pobrania ma wymiary?

  • super pomysł 🙂

  • Chyba jeszcze raz wyjde za mojego męża:) cudny pomysł:)

Od kiedy tylko pamiętam miłość i śluby są moją pasją, którą dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić. Na co dzień mam to szczęście, że moje hobby jest także moją pracą (a może na odwrót?), prowadzę bowiem Wytwórnię Ślubów i PobieramySię.