Dekoracje ślubne

Wytwórnia Ślubów to także dekoracje ślubne – a nasze ulubiona zadania to dekoracja ślubu w plenerze, dekoracja kościoła na ślub, dekoracja sali weselnej czy też namiotu weselnego. Z przyjemnością wykonujemy także wszelkiego rodzaju ślubne bukiety i butonierki, ślubne wianki.

Miasta, które obsługujemy to Gdańsk, Gdynia, Sopot, praktycznie całe województwo pomorskie.

Chcesz abyśmy zadbali o Twoje dekoracje ślubne? Napisz lub zadzwoń do nas: kontakt.

Jak sprawić, aby goście na długo zachowali pamięć o weselu? Dbając o jego piękno, oczywiście! Piękno to może przejawiać się w wielu wymiarach: smaczne i pięknie podane menu, piękna sala weselna, piękna muzyka. Piękne mogą też być dekoracje ślubne. A nawet powinny być piękne, bo to na nich będą często spoczywać spojrzenia gości.

Jakie zatem powinny być dekoracje ślubne, aby zapadły w pamięć uczestników wesela? Na to nie ma jednej reguły. Niektóre mogą być bardzo bogate, inne skromniejsze. Od czego to zależy? Nie tylko od finansów, jakie Państwo Młodzi zdecydowali się wygospodarować na dekoracje ślubne, ale także od ogólnej specyfiki danego wesela. Jeśli bowiem całe wesele utrzymane jest w stylistyce oszczędnej w środki wyrazu, to i dekoracje ślubne nie powinny od tejże stylistyki odbiegać. Jeśli natomiast wesele zostało pomyślane, jako impreza utrzymana w tonie swoistego – choć bardzo przyjemnego dla oka – przepychu, to także dekoracje ślubne będą wpasowywać się w ogólny klimat.

Czy istnieje jakiś przepis, jak stworzyć idealne dekoracje ślubne? Jak we wszystkim, co wymaga kreatywności – tak i w tej dziedzinie nie ma jednego przepisu. Wszystko bowiem zależy od tego, kto ma pomysł na takie, a nie inne dekoracje ślubne – jak i od tego, kto je wykonuje. Te dwa czynniki (ludzkie) muszą się idealnie zgrać ze sobą, by efekt końcowy był taki sam – a nawet lepszy – niż ten zamierzony. Innymi słowy, aby dekoracje ślubne – choć w fazie projektu olśniewające – po ich wykonaniu sprawiły, że goście będą mieli przez długie jeszcze tygodnie temat do wspomnień i rozmów…