Aranżacja światła na zimowych weselach

Aranżacja światła na zimowych weselach

W najkrótsze dni roku bardzo tęsknimy za światłem, dlatego dziś garść inspiracji dekoracji światłem sali weselnej i poszczególnych stołów – różne style, formy, kolory, ale zawsze jaśniej, cieplej i przytulniej. Zobaczcie na ile sposobów można rozświetlić przestrzeń, nie tylko z okazji wesela, ale i domową, świąteczną.

Zdjęcia: www.zszywka.pl

Zdjęcia: stylesizzle.com

 

Zdjęcia: lightsforalloccasions.com
Zdjęcia: www.bridelle.pl

 

Zdjęcia: www.stylemepretty.com

 

Zdjęcia: www.kobietamag.pl

 

Zdjęcia: mintinthemiddle.com brintonstudios.com
Zdjęcia: www.stylowi.pl

 

Zdjęcia: www.zszywka.pl

 

Zdjęcia: www.zszywka.pl

 

Zdjęcia: www.stylowi.pl

 

Zdjęcia: www.zszywka.pl

 

Zdjęcia: www.miumo.blogspot.com

 

Zdjęcia: www.stylemepretty.com

 

Zdjęcia: www.weddingchicks.com
Share

 • Gdybym robiła wesele zimą np. w grudniu to zdycydowałabym się na dodatki w kolorze czerwonym, być może dlatego ze kolor ten kojarzy mi się ze świętami i Św. Mikołajem? Ciekawie też wygląda na tle śniegu… którego niestety w tym roku jak na lekarstwo:/

 • Ja po prostu nie chciałabym świąt zimą..

 • Wesela zimą nie są złe….nawet aura pogodowa nam sprzyjała. Atmosfera zabawy podniosła temperaturę. W rezultacie wszystko wypadło bardzo fajnie. Nawet muszę stwierdzić, że zdjęcia w białej oprawie wyszły imponująco, ale to pewnie zasługa pana fotografa. Mega człowiek. Poleciła nam koleżanka… i rzeczywiście warto było go wynająć. Pracuje w studio Morfeusz.

 • zaslubieni

  Bardzo ładne zimowe dekoracje, jeżeli wszystko jest przemyślane ślub każdą porą roku wygląda może być piękny.

  Nowy portal ślubny, gdzie można znaleźć ciekawe pomysły i inspiracje – http://zaslubieni.eu

 • AndrzejK

  Moim zdaniem takie aranżacje idealnie pasują na zimowe przyjęcie weselne i wato takie kwestie jak dekoracje uwzględnić w Wedding Plannerze . Na stronie slubeo http://www.slubeo.pl/korzysci/wedding-planner-jakiego-jeszcz.html można znaleźć świetną aplikację tego typu, która bardzo pomoże każdej przyszłej Parze Młodej w usprawnieniu organizacji wesele, a co najważniejsze jest ona oczywiście dostępna za darmo.

Od kiedy tylko pamiętam miłość i śluby są moją pasją, którą dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić. Na co dzień mam to szczęście, że moje hobby jest także moją pracą (a może na odwrót?), prowadzę bowiem Wytwórnię Ślubów i PobieramySię.