15-16 lutego 2014 – Zaplanuj ślub w Rivierze w Gdyni!

15-16 lutego 2014 - Zaplanuj ślub w Rivierze w Gdyni!

Jeśli nie macie jeszcze planu na spędzenie Walentynkowego Weekendu, albo wręcz przeciwnie – planujecie romantyczne wyjście do kina, koniecznie musicie wybrać Gdyńską Rivierę, dlaczego?


To własnie tu w sobotę i niedzielę wśród sklepowych alejek czeka na Was wyjątkowa niespodzianka w postaci Targów Ślubnych.

Czego możecie się spodziewać?

Będą suknie ślubne, samochody do ślubu, wedding bary, fajerwerki i pokazy, szkoła tańca, profesjonalni fotografowie ślubni, wideofilmowanie, dekoracje ślubne, ślubne makijaże i upięcia, miejsca na wesele, obrączki i biżuteria, moda męska, torty i inne słodkości czy pomoc w organizacji ślubu.

Serdecznie zapraszamy!

Share

 • Anonimowy

  I tend not to leave a ton of remarks, however I read a lot of comments here "15-16 lutego 2014 – Zaplanuj ślub w Rivierze w Gdyni!".
  I do have 2 questions for you if it's okay. Is it only me
  or does it look like some of these comments look like
  they are left by brain dead individuals? 😛
  And, if you are posting at additional online social
  sites, I'd like to follow everything fresh you have to post.
  Could you post a list of all of all your social networking pages like your twitter feed, Facebook page or linkedin profile?

  Check out my homepage … payday loans

Od kiedy tylko pamiętam miłość i śluby są moją pasją, którą dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić. Na co dzień mam to szczęście, że moje hobby jest także moją pracą (a może na odwrót?), prowadzę bowiem Wytwórnię Ślubów i PobieramySię.